Aktualności

„Niebieski olej” TOTAL do najnowszych silników Grupy VW

VW 508.00/509.00 – to oznaczenie dopuszczenia Grupy Volkswagen dla olejów stosowanych w najnowszych silnikach benzynowych i wysokoprężnych spełniających normy emisji spalin Euro 6. Olej syntetyczny TOTAL Quartz Ineo Long Life FE 0W-20 przeszedł pomyślnie testy i może być stosowany z powodzeniem w silnikach najnowszych modeli Grupy VW.

Czytaj więcej 01.03.2017
Reflektory jak nowe. W 30 minut!

Pierwsze mycie i woskowanie samochodu po zimie: błyszczący lakier to powód do dumy każdego właściciela samochodu, ale co zrobić z matowymi i pożółkłymi kloszami reflektorów, które zdradzają wiek i przebieg samochodu? Philips ma na to sposób – zestaw do renowacji.

Czytaj więcej 01.03.2017
Gdzie TOTAL testuje oleje silnikowe?

W zakończonym niedawno Rajdzie Dakar historyczny triumf święciły aż trzy załogi jadące Peugeot 3008DKR. Sukces ten nie byłby możliwy bez świetnie przygotowanych samochodów, w których istotną rolę odgrywał olej silnikowy z rodziny TOTAL Quartz.

Czytaj więcej 16.02.2017
Łatwiejsze wyszukiwanie referencji BILSTEIN

BILSTEIN upraszcza etapy wyszukiwania referencji w katalogu on-line. Z katalogu skorzystać mogą zarówno profesjonaliści, jak i kierowcy.

Czytaj więcej 16.02.2017
Dlaczego kierowcy decydują się na obniżenie zawieszenia?

Amortyzatory BILSTEIN z serii Performance umożliwiają obniżenie zawieszenia. Taka modyfikacja zmienia właściwości jezdne, dlatego powinna być dokonana z zachowaniem wszystkich wytycznych producenta samochodu.

Czytaj więcej 06.02.2017
Inter Cars szuka Young Car Mechanic’ów

Inter Cars szuka utalentowanych, młodych mechaników. 1 lutego wystartował konkurs Young Car Mechanic kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej 05.02.2017
ExxonMobil partnerem VI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Producent olejów syntetycznych Mobil Delvac 1™ oraz Fundacja Cooperatio, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, przedłużają współpracę. Obejmuje ona zarówno VI edycję Mistrzostw oraz działania dodatkowe wspierające rozwój kompetencji zawodowych i poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Czytaj więcej 19.01.2017
SUKCES PROLINE

Z końcem ubiegłego roku dobiegła finału Ogólnopolska Akcja Promocyjna PROLINE. Organizatorem kampanii była firma Profix, właściciel takich marek jak PROLINE, LAHTI PRO i TRYTON.

Czytaj więcej 19.01.2017
Autogaz ratunkiem na smog

Dramatycznie pogarszająca się jakość powietrza w polskich miastach stanowi jasny sygnał do natychmiastowej reakcji. Warto jednak zwrócić uwagę, że za ten stan odpowiadają nie tylko zakłady przemysłowe, ale również w dużej mierze sami mieszkańcy miast. Co można zrobić, aby synonim Królowej Smogu nie przylgnął do Polski na stałe?

Czytaj więcej 16.01.2017

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
Tel. (22) 115-77-59
E-mail: redakcja@automototechnika.pl