Aktualności

Piszczące klocki? W żadnym razie!

Pisk towarzyszący naciśnięciu pedału hamulca to chyba jeden z najbardziej nieprzyjemnych odgłosów, jakie może usłyszeć kierowca. Ekspert firmy Textar radzi jak upewnić się, żeby klient warsztatu nigdy nie narzekał na piszczące hamulce.

Czytaj więcej 15.11.2016
16 i 23 listopada bezpieczna środa z Junakiem

Przez najbliższe dwie środy listopada - 16.11 i 23.11.2016 do każdego zakupionego motocykla, skutera lub motoroweru Junak otrzymasz dwa prezenty o łącznej wartości 600

Czytaj więcej 15.11.2016
Sukces „Motoryzacyjnej jesieni” w Targach Kielce

Blisko 5 500 branżowych specjalistów zwiedziło „Motoryzacyjną jesień", która odbywała się w Targach Kielce od 11 do 13 października. Wraz z II Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE w ramach wydarzenia zadebiutowały Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowej, a także Salon Turbo-Expo skierowany do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek.

Czytaj więcej 18.10.2016
Nissan opracowuje autonomiczne krzesło

Nissan przedstawił najnowszy produkt z serii innowacji umożliwiających korzystanie z dobrodziejstw koncepcji inteligentnej mobilności w codziennym życiu. Po sukcesie zaprezentowanego kilka miesięcy temu fotela z funkcją inteligentnego parkowania tym razem firma proponuje krzesło ProPILOT, które samo pilnuje kolejki w imieniu swojego pasażera.

Czytaj więcej 16.10.2016
„Od pomysłu do realizacji” – konkurs na innowacyjny projekt

Firma AC S.A., producent innowacyjnej elektroniki samochodowej i lider systemów autogaz marki STAG, zaprasza wszystkich pasjonatów nowych technologii w motoryzacji do wzięcia udziału w konkursie „Od pomysłu do realizacji". Przedstaw swój nowatorski projekt urządzenia i wyjedź do jednej z fabryk firmy NXP – wiodącego producenta elementów półprzewodnikowych.

Czytaj więcej 16.10.2016
Toyota, BMW i Allianz zainwestowały w systemy sztucznej inteligencji start-upu z Doliny Krzemowej

Toyota, BMW i ubezpieczyciel Allianz wykupiły licencję na technologię sztucznej inteligencji opracowaną przez firmę Nauto z Doliny Krzemowej. Zespoły badawcze trzech inwestorów zintegrują urządzenie Nauto ze swoimi samochodami testowymi i będą pracowały nad własnymi strategiami rozwoju autonomicznych samochodów.

Czytaj więcej 16.10.2016
Ogniwa paliwowe Toyoty zasilają budynki

Toyota uzupełniła system zasilania zakładu Honsha w prefekturze Aichi o pionierskie rozwiązanie wykorzystujące stacjonarne wodorowe ogniwa paliwowe.

Czytaj więcej 16.10.2016

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
Tel. (22) 115-77-59
E-mail: redakcja@automototechnika.pl