Aktualności

Święto motoryzacji na PGE Narodowym!

Święto motoryzacji na PGE Narodowym!

Czytaj więcej 29.09.2017
Nowe produkty w ofercie Nissens

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem biuletynu Nissens News, który w miesiącu lipcu prezentuje szereg kolejnych, ciekawych produktów.

Czytaj więcej 27.07.2017
Nowe części DENSO do układów chłodzenia silnika i klimatyzacji

DENSO rozszerzyło ofertę części do układów chłodzenia silnika i klimatyzacji o 62 nowe numery katalogowe, które mają zastosowanie m.in. w pojazdach marek Audi, Fiat, Honda, Jeep, Mercedes, Opel, Porsche, Renault i Toyota.

Czytaj więcej 27.07.2017
Strefa Rozwoju na Targach Inter Cars

Specjalnie na 16. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars przygotowuje unikalną Strefę Rozwoju. Będzie to miejsce, pokazujące zarówno przeszłość, jak i przyszłość niezależnych warsztatów samochodowych w Polsce.

Czytaj więcej 18.07.2017
X-tremeUltinon LED Philips

Wyjątkowa premiera w branży oświetlenia samochodowego: do sprzedaży w Polsce trafia pełny asortyment produktów retrofitowych LED Philips.

Czytaj więcej 05.06.2017
True Originals – Prawdziwe Oryginały

ZF Aftermarket ogłasza nową odsłonę wielokrotnie nagradzanej kampanii TRW „Prawdziwe Oryginały"

Czytaj więcej 05.06.2017
Brembo przedstawiło zupełnie nowy zacisk hamulcowy ECS

Brembo przedstawiło zupełnie nowy zacisk hamulcowy ECS wykonany w całości z aluminium, o podwójnej funkcji w jednym korpusie zacisku, innowacyjnym designie i rekordowo niskiej masie, który znajdzie się na wyposażeniu nowego Alpine A110.

Czytaj więcej 31.05.2017
Tarcze firmy Brembo lakierowane metodą UV

We wrześniu 2012 roku firma Brembo wprowadziła na rynek części zamiennych tarcze lakierowane metodą UV, przeznaczone wyłącznie dla pojazdów najwyższej klasy. Od tego czasu ich gama szybko stała się punktem odniesienia dla tarcz hamulcowych innych producentów.

Czytaj więcej 31.05.2017
Wszystkie najważniejsze systemy silnika teraz pod jedną marką INA

Jako jeden z największych partnerów przemysłu motoryzacyjnego Schaeffler produkuje pod marką INA technologicznie zaawansowane produkty dla systemów silnika. Oferta produktów została poszerzona i obejmuje: • napęd paska i łańcucha rozrządu, • napęd osprzętu, • pompy wody oraz inteligentne systemy chłodzenia • sterowanie zaworów.

Czytaj więcej 31.05.2017

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
Tel. (22) 115-77-59
E-mail: redakcja@automototechnika.pl