Redakcja

Auto Moto Technika" to czasopismo motoryzacyjne o mocnym zabarwieniu technicznym, mówiące o samochodach znacznie poważniej niż dostępna obecnie prasa.

Zajmujemy się różnymi tematami. Poczynając od historii motoryzacji i poszczególnych marek, przez ekologię, powiązane z motoryzacją tematy gospodarcze, kwestie prawne, bezpieczeństwo, ale też stylistykę, sport samochodowy i wiele innych. Na naszych łamach znajdziecie Państwo także wszelkiego rodzaju porady, poczynając od tego jak wykorzystać coraz to nowe wyposażenie samochodów, a kończąc na tym jak jeździć, by czynić to bezpiecznie i efektywnie. Jeżeli zaś na rynku pojawi się nowy, interesujący model auta, także go przedstawimy, wskazując jak i dlaczego producent posłużył się nowymi rozwiązaniami - mówi Jerzy Dyszy (przez lata ściśle związany ze sportem samochodowym, publicysta techniczno-motoryzacyjny).

Redakcję tworzy kilkanaście osób, pośród których można odnaleźć wybitnych fachowców; Jerzy Dyszy, Mikołaj Sokół, Grzegorz Grabowski, Andrzej Dąbrowski, Jacek Pieśniewski, Robert Przybylski, Tomasz Ciecierzyński, Rafał Bielski.

Dlaczego zajmiemy się samochodami? Bo je lubimy, ale też uważamy, że przemysł motoryzacyjny i związany z nim transport są prawdopodobnie najważniejszymi branżami jakie ciągle, od ponad stu lat, odpowiedzialne są za cywilizacyjny rozwój ludzkości - komentuje Jerzy Dyszy.

Agencja Wydawniczo – Reklamowa Skarpa Warszawska Sp. z o.o.
ul. Borowskiego 2 lok. 205, 03-475 Warszawa

 

Skontaktuj się z nami:
Tel. (22) 115-77-59
E-mail: redakcja@automototechnika.pl